Bitumenová krytina

Bitumenová krytina

Asfaltové (bitumenové) střešní krytiny jsou vyhledávaným zastřešením zejména pro jejich jednoduchou montáž, nízkou hmotnost a cenovou dostupnost.

1. Bitumenové vlnité desky jsou jedním z nejekonomičtějších a nejvíce funkčních řešení pro střechy a obklady stěn na nejrůznějších typech staveb. Stovky tisíc střech položených po celém světě prokazují již desítky let odolnost vůči různým klimatickým podmínkám od arktických oblastí až po tropy. Desky jsou vyráběny způsobem založeným na principu dvacetivrstevné laminace s vlákny orientovanými v podélném směru. Tento princip zajišťuje desce maximální pružnost, pevnost a odolnost proti prohybu. Pyramidová struktura povrchu desky obsahuje vysoké množství barevných pigmentů a zajišťuje tak vysokou barevnou stálost.

Bitumenové desky jsou snadno zpracovatelné, odolné a levné řešení pro střešní krytiny a fasády. Desky jsou k dispozici ve čtyřech přírodních barvách. Jsou trvanlivé a šetrné k životnímu prostředí, snadno recyklovatelné. Neuvolňují formaldehyd. Jedná se o řešení budoucnosti, které nabízí ideální alternativu ke klasickým betonovým, páleným taškám, plechovým krytinám i střešnímu šindeli. Díky svému tvaru a materiálu ze kterého je vyrobena snižuje hluk za deště.

Výhody:

  • stálobarevnost
  • snadná montáž i manipulace
  • vhodné pro obloukové střechy od poloměru 6 m
  • zdravotní nezávadnost (neobsahuje azbest ani formaldehyd)
Bitumenová krytina

2. Asfaltové střešní šindele jsou skládané střešní krytiny s nízkou hmotností a tvarovou flexibilitou. Asfaltové šindele jsou po celém světě používány více jak 100 let. Dokonale kopírují každou střechu. Jednoduchý avšak propracovaný montážní systém zajišťuje, že výsledkem je trvanlivá a maximální ochrana proti dešti, sněhu, mrazu, teplu a UV záření.
Výhodou asfaltových šindelí je snadná pokládka a vysoká životnost. Vyberte si z naší široké nabídky druhů, tvarů a barevného provedení šindelí.

3. Asfaltové pásy patří již dlouhá léta k tradičním výrobkům. Základním zdrojem pro výrobu asfaltové směsi je destilát ropy, který je upraven do výsledné zpracovatelné podoby oxidací. Výrobky ze směsi oxidovaného asfaltu se vyznačují dobrou zpracovatelností za vyšších teplot vzduchu i podkladu, většinou nad + 10 °C. Oxidované asfaltové pásy se většinou používají jako separační vrstvy nebo jako pomocné vrstvy v různých skladbách a konstrukcích staveb.Naši dodavatelé:


Napište nám

  
Nahoru